Oznanila Župnija Preddvor

NEDELJA / 17. navadna / — 25.7.2021

ZAHVALA:

• vsem, ki čistite in krasite cerkev;
  • vsem darovalcem MIVE, za vozila našim misijonarjem.

Bog povrni!

TA TEDEN – od 25. julija do 1. avgusta 2021

• V času počitnic in dopustov so uradne ure po svetih mašah.
  • Po novem vladnem odloku pri svetih mašah ni potrebno držati razdalje med tistimi, ki so prebolevniki, cepljeni ali testirani. Nošenje mask in razkuževanje rok je v cerkvi še vedno obvezno.

nedelja (25. julij), 17.navadna, Krištofova

• Sveta maša zjutraj ob 7.00 v Preddvoru in ob 8.30 v Kokri. Po svetih mašah blagoslov avtomobilov in prostovoljni darovi za MIVO (avtomobile našim slovenskim misijonarjem).
  • Ob 10.00 sveta maša pri sv. Jakobu za sosesko sv. Jakoba. Med sveto mašo ofer za vzdrževanje Jakobove cerkve in uradna postavitev novih ključarjev v službo.

ponedeljek

• Ob 19h sveta maša v čast sv. Ani v Bašlju/na sv. Lovrencu.

sreda

• Svete maše redno ponovno na Beli.

• Večerna sveta maša ob 19.00 nedeljska.

nedelja (1. avgust), 18. navadna

• Sveta maša zjutraj ob 7.00 v Preddvoru in ob 8.30 v Kokri.
  • Ob 10.00 sveta maša pri sv. Miklavžu nad Mačami za sosesko sv. Miklavža. Med sveto mašo ofer za vzdrževanje Miklavževe cerkve.

BLAGOSLOV AVTOMOBILOV:

Po oznanilih bo blagoslovna molitev nad vozili in udeleženci v prometu. Nato po prvi kitici zaključne pesmi zunaj pokropitev avtomobilov in drugih prevoznih sredstev. Medtem lahko v nabiralnik/košaro zadaj cerkve oddate svoj prispevek za misijone in vzamete nalepko. Hvala!