Oznanila Župnija Preddvor

NEDELJA / 3. navadna, Antonova / — 23.1.2022

ZAHVALA:

• Vsem, ki ste počistili cerkev;
  • ključarju g. Franciju za popravila v pevski sobi.

Bog povrni!

TA TEDEN – od 23. do 30. januarja 2022

• Škofijska klasična gimnazija Šentvid vabi učence in njihove starše na virtualni dan odprtih vrat, ki bo v soboto ob 9.00 na spletni strani Gimnazije Šentvid. Predstavili bodo življenje na gimnaziji in v dijaškem domu.

nedelja (23 januar), 3. navadna, ekumenska in Antonova

• Svete maše po spremenjenem redu.
  • Ob 10.00 bo sveta maša pri Miklavžu nad Mačami v čast sv. Antonu za zdravje pri živini.

ponedeljek

• Od 17.00 do 17.30 ministrantske vaje. Dobimo se v župnišču.
  • Ob 18.30 v župnišču Delavnica molitve in življenja. Vabljeni tudi tisti, ki se še želite pridružiti.
  • Ob 20.00 v cerkvi srečanje za starše prvoobhajancev. V času šolske ure se bomo pogovorili o sodelovanju v nedeljo Svetega pisma in znanju molitvic v začetku posta. Vsi lepo vabljeni!

torek

• Zaključek Tedna molitve za edinost med kristjani.

• Ob 8.00 za urejenost cerkve in župnišča poskrbi Možjanca.
  • Ob 10.00 birmanci vabljeni, da v župnišču povedo molitvice in prestavijo prebrano knjigo.
  • Sveta maša ob 18.00 v Preddvoru in nedeljska.

nedelja (30. januar), 4. navadna, svetopisemska

• Svete maše po običajnem redu.
  • Ob 10.00 predstavitev prvoobhajancev. Med sveto mašo bodo sodelovali in prejeli Sveta pisma.
  • Po sveti maši ob 10.00 krščevanje. Starši in botri naj pridejo na pripravo v župnišče v četrtek ob 18.30.

Dodatno oznanjena sveta maša:

v soboto, 29. januarja ob 18.00 v Preddvoru: za +Mijo Bolka, 7. dan